Face of Reality - Behind The Silence

Spook Records|Płyty CD|Płyty CD » rock/progressive

Cena:24.99
Towar niedostępny

Kapela zadebiutowała w 2005 roku i odnalazła się na hardcore’owej scenie. Minęło pięć lat jak zespół z Dzierżoniowa postanowił znów ruszyć na podbój. I chyba się udało, bo dość, że album jest świetnie wydany z ciekawym artworkiem i jest wzbogacony bonusem w postaci klipu i tzw. hidden tracks to sama muza nie odbiega od europejskich standardów. Ich hc z punkiem brzmi naprawdę dobrze.

 

1. Fade In
2. Face The Reality
3. God-Fearing
4. Behind The Silence
5. The Day When Anger...
6. Police Bastard
7. Tower Of Babel
8. Slave By Choice
9. Fade Out
10. Empty Words (bonus)
11. Untitled
12. Untitled 2

 

Recenzja w TopGuitar:

Nieco ociekająca krwią okładka daje nam do zrozumienia, że należy grubo się zastanowić nad tym, czy my, jak i nasze odtwarzacze gotowe są na to, aby odpalić ten album. Jeśli już zdecydujemy, stajemy nad kolejnym dylematem – na ile rozkręcić głośność? Przyznam szczerze, że znając układ tracków na hardcore'owych albumach, zacząłem od drugiego kawałka i podkręciłem volume dość ryzykownie. Przeżyłem, gdyż założenie było słuszne – lżejszy numer. Ale powróciłem do jedynki – „Fadein” by mnie roztrzaskał! Dobrze, że oglądam „Dr House'a”!

Ekipa z Dzierżążna jedzie równo. Mieli pięć lat, aby przygotować zawodowy produkt, więc moc brzmieniowa od trzeciego kawałka trzyma w napięciu. Wiosła hulają zdecydowanie. Marec musi dodatkowo wspomóc wokalnie Hansa, więc Dzwon kontroluje cały napęd, dla którego podstawy tworzy oczywiście zestaw bas plus bębny. Polecam płytkę – dobrze zrealizowana i trzyma w napięciu jak pierwsza część „Piły”.

Tomek KONFI Konfederak