Schizma - Unity 2000

Spook Records|Płyty CD|Płyty CD » rock/progressive

Cena:24.99
Towar niedostępny

Odświeżony album legendy ciężkiego grania. Album miał swoją premierę 10 lat temu, ale zainteresowanie płytą nie maleje, więc należało ją wznowić. Nie przeszkadza garażowe brzmienie i technologiczna transformacja. Tu mamy wszystko naturalne, jak droga, dobra żywność. Nie trzeba pięknie nakrytego stołu, tylko mocne głośniki! Album przenosi nas w czasie. Warto poddać się tej mocy!

 

1. Till death
2. East-west
3. Generatio-mowement
4. Strong as one
5. Ilumination
6. Kids
7. I declare a war
8. Responsibility
9. Stay out
10. unity 2000 crew
11. Positive outlook
12. Jedność

 

Recenzja w TopGuitar:

Tej bydgoskiej formacji nie trzeba rekomendować. Sześć albumów, kilka mniejszych wydawnictw, bootlegi, liczne koncerty w Polsce i za granicą, ważne supporty jak przed CANNIBAL CORPSE i KREATOREM, ważne festiwale, z których należy wyróżnić International Rock Festival w Busan, wystarczą, aby zaufać tej grupie!

„Unity 2000” pojawiło się ponad dekadę temu, ale zainteresowanie tą płytą skłoniło szefa Spook Records do jej wznowienia. Choć zachowano stary sound, to nie uległ on dewaluacji. Jak nagrywa się dobre dźwięki, to czas nie ma prawa ich zniszczyć. Z pewnością nasze uszy uległy fascynacji nowymi technologiami brzmieniowymi, ale przesłanie tekstowo-muzyczne SCHIZMY do dziś jest aktualne. Warto mieć ten album w swojej kolekcji, bo legendy zawsze żyją. Ta wciąż gra koncerty i skupia na nich rzesze fanów.

Tomek KONFI Konfederak