Krzysztof Błaś - Gitarowe Wyzwania 1 & 2 (zestaw)

Nowości|Promocje!|Płyty DVD

Stara cena:82.00
Cena:69.00

 

Gitarowe wyzwania

Szkoła gry na gitarze nie tylko akustycznej dla początkujących i zaawansowanych 2xDVD.

Multimedialna szkoła na 2 płytach DVD. W ponad 4 godzinnym materiale zawarta jest ogromna ilość informacji niezbędnych dla każdego gitarzysty. Od gitarowych początków, dla osób rozpoczynających swoją przygodę z instrumentem, poprzez techniki pracy prawej i lewej ręki, aż do zaawansowanych zagadnień związanych ze skalami oraz harmonią - tak obszernej szkoły gitarowej jeszcze nie było! To jednak nie wszystko. W osobnym rozdziale dowiesz się jak wybrać właściwy instrument, jak dokonać samodzielnie podstawowych regulacji, a także zobaczysz to, co do tej pory dla zwykłych śmiertelników pozostawało niewidoczne! Ujęcia z wielu kamer zapewnią niespotykany komfort nauki. W wielu najistotniejszych momentach samemu będziesz mógł dokonać wyboru kamery, której obraz chcesz oglądać. Wszystkie zagadnienia omówione są w zrozumiały i przejrzysty sposób, a szereg ćwiczeń i demonstracji pozwoli z łatwością opanować cały materiał. Pomimo tego, że szkoła przeznaczona jest dla gitarzystów akustycznych, uniwersalność materiału sprawia, że w równym stopniu skorzystają z niej fani gitar elektrycznych. Po obejrzeniu tego kompendium wiedzy, gitara nie będzie już miała dla Ciebie żadnych tajemnic!


„Polecam tę pozycję nie tylko amatorom gry na gitarze akustycznej, lecz również moim kolegom profesjonalistom. Cenne porady dotyczące zakupu gitary, szczegóły jej budowy i konserwacji, a także podstawowe sposoby dostosowania instrumentu do potrzeb  muzyka przedstawiono w logiczny i przystępny sposób. Interesująco wytłumaczono podstawy gry na gitarze akustycznej wraz z wyborem technik i sposobem ich stosowania. Ciekawie omówiono podstawy improwizacji. Gratuluję!”
Mietek Jurecki

„W swojej szkółce Krzysztof Błaś dzieli się swoją wiedzą na temat gitary w bardzo prosty i sprawdzony sposób. Zaczyna od podstaw i nie bawiąc się w zbędne szczegóły przechodzi do konkretów. Robi to zawodowo, przechodząc w kolejnych rozdziałach do coraz trudniejszych elementów. Jestem pewien, że posiadacze tego materiału podniosą na tyle swoje umiejętności, że po niedługim czasie - oczywiście odpowiednio intensywnie ćwicząc - osiągną wystarczająco dobry poziom do grania w zespołach i oczywiście jako soliści. Polecam wszystkim.”
Jurek Styczyński

„Szkoła zawiera podstawową i niezbędną wiedzę ukierunkowaną na początkujących jak i średnio- zaawansowanych miłośników gitary. Ostatnie rozdziały powinni zdecydowanie obejrzeć ci, którzy jeszcze nawet nie mają instrumentu, a chcą wejść w jego posiadanie. Mamy tu bardzo cenne wskazówki i informacje podejmujące temat dokonywania wyboru i zwracania uwagi na właściwe czynniki przy zakupie gitar. Równie wartościowe są zagadnienia związane z techniką gry, zasadami muzyki i podejściem do muzyki. Wchodząc w posiadanie tego materiału dydaktycznego nie będziecie musieli wyważać dawno otwartych drzwi, co zapewne zaoszczędzi Wam czasu i energii.”
Krzysztof Misiak


Gitarowe Wyzwania 2 - Nowe Horyzonty

Kontynuacja szkoły Krzysztofa Błasia, która podbiła serca tysięcy gitarzystów w Polsce! Obojętnie, czy grasz na gitarze akustycznej, czy elektrycznej – uniwersalność zawartych wiadomości pozwoli Ci skutecznie poszerzyć wiedzę i udoskonalić warsztat! Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu szkoły na stronie TopGuitar.tv!

 

 


- harmonia
- improwizacja, gra solo
- dobór skal
- groove
- kompozycja, budowa utworów i łączenie akordów
- rodzaje bluesa i bluesowe zagrywki
- fingestyle
- gitara klasyczna
- gitara 12 –strunowa
- sposoby nagłaśniania gitary akustycznej
- techniki nagrywania gitary

... i wiele więcej!

Liczne prezentacje, ćwiczenia, podkłady audio i ujęcia z wielu kamer gwarantują komfortową i efektywną naukę! Gitarowe Wyzwania 2 to ponad 7 godzin multimedialnej, gitarowej uczty na 3 płytach DVD!

To jednak nie wszystko – odkryj nowe horyzonty wraz z zaproszonymi gośćmi, którzy nie tylko dzielą się doświadczeniem, ale także zdradzają patenty dzięki którym stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów w Polsce:
- Mietek Jurecki
- Wojciech Hoffmann
- Jarek Treliński
- Robert Kordylewski
- Kasia Maliszewska
- Michał Zygmunt
- Piotr Restecki

 

Polecamy także:

Krzysztof Błaś. Gitarowe Wyzwania 2 - Nowe Horyzonty DVD
47.00
   
 

Komentarze:

Hazer

2010-11-09 10:59

Łooo... Super, można kupić jedną i drugą cześć!
Andrzej

2010-12-17 11:39

Dobrze, ze chwile zwlekalem z zakupem. Zamowilem ten zestaw i jestem mega zadowolny! Pozdrawiam