Krzysztof Błaś - Dreams

Fonografika|Płyty CD|Płyty CD » rock/progressive

Cena:29.00
Towar niedostępny

"Dreams" to pierwsza, długo oczekiwana, autorska płyta uznanego gitarzysty, pedagoga, oraz autora bestsellerowych szkół gry na gitarze ("Gitarowe Wyzwania", "Żadnych Tajemnic") - Krzysztofa Błasia. Muzyk ten postanowił po latach współpracy z czołówką artystów polskiej sceny zafundować słuchaczom podróż po niemal wszystkich stylach muzycznych.


"Dreams" to płyta wyjątkowa - łącząca wirtuozerskie, gitarowe popisy z bogactwem harmonii i barw wielu oryginalnych instrumentów. Tradycyjne brzmienia akustyczne przeplatają się z nowoczesnymi, wydobytymi za pomocą syntezatorów gitarowych. Pomimo zastosowania wielu elektronicznych barw (wszystkie wydobyte za pomocą gitarowego systemu MIDI) autor postawił na naturalność i realizm - z tego względu podczas nagrań nie były używane żadne programowalne sekwencery, keyboardy, ani automaty perkusyjne. Nagrane na płycie dźwięki harfy lub fletu, szum wiatru, plusk wody czy też pomruk gryzy, to cały czas gitara w rękach Krzysztofa Błasia.


"Dreams" to gratka nie tylko dla miłośników gitarowych brzmień, ale także dla tych, którzy pragną choć przez chwilę oderwać się od otaczającego świata, udając się wraz z autorem w podróż przez nieodkryte krainy...

 

1. Dream 1 - Another World        
2. Dream 2 - Spanish        
3. Dream 3 - Behind The Wall        
4. Dream 4 - Endless Love        
5. Dream 5 - Sahara        
6. Dream 6 - Life Suite        
7. Dream 7 - Secret World        
8. Dream 8 - Time After        
9. Dream 9 - Last Dance

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Komentarze: