Marshall MAJOR 50 FX

Marshall|Modne Słuchawki » Marshall Major

Cena:619.00
Towar niedostępny
24h/wysyłka gratis!

 

Marshall jest wiodącym producentem wzmacniaczy gitarowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i aspiracjom gitarzystów na całym na Świecie. Jednak Marshall to nie tylko produkty, to także styl życia związany z rock and roll’em. Kultowość marki była budowana latami, a ze wzmacniaczy Marshall’a przez całą swą karierę korzystali i korzystają takie sławy jak Pete Townshend z The Who, Jimi Hendrix, Eric Clapton, Gary Moore, Slash i wielu innych. Dzisiaj Marshall stojąc na czele producentów wzmacniaczy, ciągle ulepsza i wprowadza nowe innowacyjne produkty, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Markę Marshall można wyrazić w słowach: siła, mocne brzmienie i niezawodność. Marshall to także zdobywca wielu nagród, marka inspirująca i ręcznie wykonywane wysokiej klasy produkty.

Dlatego także w przypadku słuchawek Marshall otrzymujemy unikatowy produkt o wysokiej jakości i bardzo dobrych parametrach. Wykorzystanie starannie dobranych podzespołów oraz materiałów wykończeniowych, pozwalają cieszyć się produktem każdemu dla kogo muzyka jest nie tylko stylem życia, ale i dziedzictwem współczesnej kultury.


Marshall MAJOR Black 50 FX z mikrofonem - PROMOCJA - WYSYŁKA GRATIS!

Ucieleśnia w sobie to wszystko czym jest marka Marshall. Na jubileusz 50 lecia istnienia marki otrzymujemy produkt ze szczególną starannością dopracowany w szczegółach. Zastosowano te same materiały, których używa się przy wykończeniu wzmacniaczy marki Marshall. Zewnętrzna część pałąka wykonana jest z tego samego winylu, którym pokryte są wzmacniacze, tak jak tkanina która wykorzystana jest w wewnętrznej stronie każdej słuchawki używana jest do pokrywania przednich części wzmacniacza. Pozłacane metalowe elementy, wytłoczona data założenia oraz pozłacane logo Marshall to wszystko z czym kojarzy się ta kultowa marka. Dodatkowa gratka dla posiadaczy urządzeń Apple, wersja FX posiada wbudowaną przy mikrofonie regulację głośności, która współpracuje ze wszystkimi produktami tej marki.

 

Dane Techniczne:

Przetwornik: 40MM  Głośnik typu MOVING COIL DYNAMIC
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Impedancja: 47 Ω 
Maksymalna moc wejściowa: 20mW
Czułość: 100mV AT 1kHz = 98dB SPL (pojedynczy głośnik)
Złącze: 3.5 / 6.3 mm
Wbudowany mikrofon i przycisk zdalnego sterowania
Regulacja głośnosci (produkty Apple)

Komentarze: