TopGuitar - Marzec 2013

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:13.70

Jimi Hendrix już od kilkudziesięciu lat inspiruje, zachwyca i motywuje kolejne pokolenia gitarzystów. W marcu ukazuje się album Jimiego Hendriksa „People, Hell and Angels” zawierający dwanaście wcześniej niepublikowanych nagrań studyjnych legendarnego gitarzysty. Na płycie znalazły się utwory legendarnego gitarzysty, które powstały poza oryginalnym trio Jimi Hendrix Experience. Te dwanaście nagrań to unikatowe produkcje prezentujące jedne z najlepszych dzieł Hendriksa, jakie kiedykolwiek zostały wydane. Nagrania te ukazują rozwój Jimiego jako kompozytora, producenta i muzyka.

 

TopGuitar objął patronat nad tym wyjątkowym wydawnictwem i z tej okazji postanowiliśmy przybliżyć ducha tej epoki i sposoby nagrywania utworów przez duet Hendrix–Kramer oraz zaprezentować współczesne sprzęty inspirowane brzemieniem Jimiego.

 

Z kolei w dodatku basowym przedstawiamy wywiad z Misia Furtak, młoda basistka i wokalistka, która wraz z zespołem Trés.B własnie chwyciła solidny wiatr w żagle. W dodatku studyjnym kolejny odcinek „sagi” Krzysztofa Błasia, tym razem dotyczący korekcji pasm w masteringu nagrań. Z najnowszymi gitarowymi wzmacniaczami, które zaprezentowano na targach NAMM w Kalifornii, zapoznacie się w artykule „21 wzmacniaczy, które maja szanse stać się hitami 2013 roku”. Przeżywając raz jeszcze znakomity koncert Slasha w Katowicach, przeczytajcie i obejrzyjcie nasza relacje z tego wydarzenia. A w testach nasza szczególny zachwyt wzbudziła sygnowana przez basistę Metalliki Roberta Trujillo, gitara basowa Warwick RockBass z serii Artist Line.

 

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Komentarze: