TopGuitar - lipiec 2013

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:13.70

Paco de Lucia to przykład gitarzysty, który od małego dziecka wyrastał w otoczeniu muzyki. Już jako kilkuletnie dziecko grywał flamenco, a jako jedenastolatek zadziwiał swoimi umiejętnościami w grze na gitarze. Wielokrotnie koncertował w Polsce, gdzie ma dość spore grono swoich wielbicieli. Już w połowie lipca będziemy mogli go posłuchać po raz kolejny. Warto wybrać się na jego koncert.

 

A jeśli już jesteśmy przy artyście, który zaczynał grę jako kilkulatek, warto poznać innych gitarzystów, których można nazwać mianem „cudownych dzieci gitary”. W artykule przedstawiamy sylwetki Joe Bonamassy, Dereka Trucksa, Kenny’ego Wayne’a, Jasona Barwicka oraz Jonny’ego Langa – piec opowieści o zdolnych dzieciakach, które zadziwiły świat.

 

Bohaterem TopBassu jest z kolei artysta z zupełnie innego kręgu muzycznego, basista Behemoth, Tomek „Orion” Wróblewski. Dość długo czekaliśmy na wywiad z tym muzykiem, ale było warto, tym bardziej ze zapowiedziana została już nowa płyta Behemoth.

 

W letnim numerze TopGuitar przygotowaliśmy dla was także dwa wyjątkowe konkursy – kolejną edycję konkursu fotograficznego „Wakacje z TopGuitar”, w którym możecie wygrać gitarę Squier o wartości 1599 zł, oraz konkurs związany z rockowymi balladami, w którym nagrodami są czteropłytowe albumy "The Best Rock Ballads... Ever! Vol. 2" – szczegóły w numerze!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: