TopDrummer - Czerwiec/Lipiec 2013

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopDrummer - numery archiwalne

  
Cena:9.70

Letni numer TopDrummera otwieramy wywiadem z jednym z najbardziej znanych polskich perkusistów –Czarkiem Konradem. Obszerna rozmowa z muzykiem zabierze was w świat perkusyjnych historii i refleksji na temat życia perkusisty, dla którego każda godzina jest bezcenna, a ćwiczeniówka jest miejscem, za którym zaczyna tęsknić.

W numerze także dwie inne rozmowy z odmiennych biegunów muzycznego świata – w Innych obliczach perkusji prezentujemy bliżej Huberta Zemlera, pierwszy raz goszczącego na łamach TopDrummera, a drugim z wywiadów – Łukasza Krzesiewicza, który przygotowuje drugą już szkółkę dla metalowych perkusistów i opowiada o innych ekstremalnych muzycznych zajęciach.

W numerze również opowieść o jednej z legendarnych perkusyjnych marek, firmie Gretsch, która w tym roku obchodzi sto trzydzieści lat istnienia – bardzo burzliwego, pełnego zwrotów i zmian właścicieli. Przybliży ją nam Mateusz Stelmasiak – polecamy wam lekturę tego artykułu!

W dziale testów przegląd ostatnich nowości dla drummerów: werbli Tamy z serii Metalworks: MT 1255 i MT 1440, zestawu talerzy perkusyjnych Turkish z serii Custom Sehzade, niezwykle łatwego w ustawianiu, przenośnego zestawu perkusji elektronicznej od Rolanda – TD-4KP, oraz akcesoriów w postaci podstawki pod laptopa odMeinla i triggera BT-1 od firmy Roland.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Komentarze: