Kreuzberg - Papierowy Król

Czasopisma muzyczne » Prenumerata TG - gratisy

Cena:42.99

3 dowolne płyty z tego działu możesz wybrać w gratisie przy zamówieniu prenumeraty TopGuitar. Aby otrzymać w gratisie 3 płyty, podczas zamawiania należy napisać w uwagach tytuły płyt (max. 3).

 

Kreuzberg to młody zespół rockowy, zafascynowany artystycznym klimatem i wielokulturowością Berlina.
Charyzma wokalisty i autora tekstów Juranda Wójcika, nieposkromiona wena twórcza gitarzysty Grześka HEHUA Palki oraz doświadczenie i umiejętności instrumentalne sekcji rytmicznej - Bartosza Szweda i Ziemowita Rybarkiewicza dały powalający efekt. Projekt wzmocniony został świetną produkcją muzyczną, za którą odpowiada Jarek Baran.
Utwory składające się na album to kwintesencja tego, co grupa chce pokazać szerokiej publiczności: nu-grunge połączony z pop-rockiem, przepełniony wspaniałą melodyką i przyjazną dla ducha harmonią.

W skład zespołu wchodzą: wokalista i autor tekstów -  Jurand Wójcik, gitarzysta Grzegorz HEHUA Palka, perkusista  Ziemowit Rybarkiewicz i basista Bartosz Szwed - współpracujący z wieloma  zespołami i muzykami.

Premierowy teledysk do singla zespołu Kreuzberg  pt. "Drzewo nadziei". Reżyserem klipu jest Roman Przylipiak a producentem Jan Dybek–Perski. Teledysk został nagrany w warszawskim klubie Pies czy  Suka. Gościnnie w klipie wystąpiła Anna Szarek znana z filmu "Last  Minute".

Jurand Wójcik, lider zespołu Kreuzberg, to uczestnik programu  "The Voice of Poland". Wokalista występuje w drużynie Patrycji  Markowskiej.

Komentarze: