TopDrummer - Sierpień/Wrzesień 2013

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopDrummer - numery archiwalne

 
Cena:9.70

Głównym bohaterem sierpniowowrześniowego TD jest Aaron Spears – perkusista, którego z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom gry na bębnach. Prezentujemy wam obszerny materiał z pobytu artysty w Polsce, a konkretnie w Grodzisku Mazowieckim – mieście, które za sprawą wizyty amerykańskiego wirtuoza zamieniło się na trzy dni w stolicę polskiej perkusji.

 

Nie myślcie jednak, że perkusiści, którzy znaleźli się w numerze obok Spearsa to bohaterowie drugiego planu – nic bardziej mylnego. Zapraszam również do lektury wywiadu Jagody Jabłonowskiej z Arturem Lipińskim – fenomenalnym, a zarazem niezwykle skromnym muzykiem, który ma na swym koncie współpracę z plejadą polskich gwiazd i który, nota bene, pojawił się w Grodzisku, by podziwiać Spearsa.

 

Niezwykłą gratkę stanowić będzie niepublikowany wcześniej wywiad z Jeffem Ballardem, jednym z najwybitniejszych perkusistów współczesnego jazzu.

 

Jak zwykle mamy dla Was sporą porcję informacji o nowościach perkusyjnych, testy instrumentów, a także relację z legnickiej DrumBattle i kolejną część opowieści naszego nowojorskiego wysłannika – Rafała Dutkiewicza, o Drummers Collective.

Komentarze: