TopGuitar - Sierpień 2014

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:14.70

W wakacyjnym numerze magazynu Redakcja TopGuitar zaprosiła do rozmowy Darka Kozakiewicza. To jeden z najciekawszych polskich artystów – pod koniec lat sześćdziesiątych grał z Tadeuszem Nalepą (nagrał z nim płytę „Blues”), uczestniczył w niezliczonych sesjach nagraniowych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej, a od 1997 roku zasila zespół Perfect. Okazją do dłuższej rozmowy na łamach TopGuitar było wydanie płyty „DaDaDam” z tym zespołem. Dariusz Kozakiewicz zdradza w wywiadzie kulisy nagrań, swojego zamiłowania do modyfikacji sprzętu, opowiada o historii znajomości z Jackiem Sikorą z wyjątkowego na mapie gitarowych sklepów butiku Guitar-Max oraz o czasach spędzonych w zespole Breakout.

 

W części basowej i studyjnej TopGuitar znajdziecie sylwetki piętnastu muzyków związanych z marką Warwick. Nie ma drugiej takiej firmy produkującej gitary basowe, która skupiłaby pod swoimi skrzydłami tej klasy artystów w tej liczbie. Wawick Bass Family to ogromna i pełna muzycznego entuzjazmu społeczność. Z jednym z nich – Jonasem Hellborgiem, Redakcja spotyka się także na niwie studyjnej. Jonas Hellborg to jedna z największych indywidualności w dziedzinie basu – w wywiadzie dla dodatku TopStudio opowiedział o procesie nagrywania swoich dwóch ostatnich solowych płyt.

 

Redakcja poleca także lekturę działu sprzętowego, a szczególnie testy trzech topowych sprzętów – gitary elektrycznej typu solid body Blade Delta Classic, w pełni lampowego wzmacniacza gitarowego Mesa Boogie Recto-Verb 25 Combo 12 oraz analogowego efektu overdrive Tech 21 Hot-Rod Plexi. To tylko trzy spośród kilkudziesięciu sprzętów prezentowanych w numerze, bowiem redaktorzy TopGuitar przygotowali dla was także ciekawe zestawienie sygnowanych combo gitarowych!

 

Sierpniowy TopGuitar dostępny jest w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce, poprzez dystrybucję sieci kolporterów prasy (Empik, Ruch, In Medio, Kolporter oraz wybranych sklepach muzycznych), a także on line:

 

wersja drukowana: topguitar.pl/produkt/topguitar-sierpien-2014/

 

tablet/smartfon:

iOS: http://topguitar.pl/ios

Android: http://topguitar.pl/android

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: