Johnny Cash - Out Among The Stars

PLATTAN GRATISY

Cena:42.99

 

3 dowolne płyty z tego działu możesz wybrać w gratisie przy zamówieniu słuchawek Urbanears Plattan. Aby otrzymać w gratisie 3 płyty, podczas zamawiania słuchawek Urbanears Plattan należy napisać w uwagach tytuły płyt (max. 3).

 

 

Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą prezentują album legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znalazło się tuzin jego niedawno odkrytych, nigdzie niepublikowanych nagrań.

 

 

Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios. W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill.

 

 

W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara), Pete Drake (gitara), Hargus "Pig" Robbins (fortepian) oraz Henry Strzelecki (bas).

 

 

Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. "Kiedy moi rodzice odeszli, stało się konieczne, aby przejrzeć ten materiał," powiedział John. "Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych... były piękne".

 

 


Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.