Kasa Chorych - Orla

PLATTAN GRATISY

Cena:39.99

3 dowolne płyty z tego działu możesz wybrać w gratisie przy zamówieniu słuchawek Urbanears Plattan. Aby otrzymać w gratisie 3 płyty, podczas zamawiania słuchawek Urbanears Plattan należy napisać w uwagach tytuły płyt (max. 3).


Legenda polskiej sceny bluesowej Kasa Chorych wraca z nową płytą! Najnowszy album może być sporym zaskoczeniem dla fanów tejże formacji, a to za sprawą brzmień, dotąd nie słyszanych w ich muzyce. Na „Orlej” zabrzmią akustyczne gitary, harmonijka, pojawią się nawiązania do muzyki lat 60 i 70, a całość zamknięta będzie w lekkich, przestrzennych kompozycjach.

 

Nowa płyta, nowe brzmienie, powiew świeżości oraz goście: Sebastian Riedel (wokal), Jan Gałach (skrzypce), Bartek Szopiński (organy Hammonda), Romek Puchowski (gitara Dobro), Adam Wendt (saksofon) czy John Clifton (harmonijka) i inni. Jak zapewniają muzycy, ten album jest świadectwem na przywiązanie Kasy Chorych do konwencji bluesowej, a zarazem dowód na to, że w ramach swej ulubionej formuły poszukują konsekwentnie nowych środków artystycznego wyrazu.

 

Tracklista:
1. Biały Blues (muz. J. Tioskow / sł. J. Tioskow, M. Kielak)
2. O Człowieku (muz./sł. J. Tioskow)
3. Przez Jedną Noc (muz. J. Tioskow / sł. J. Kaczyński)
4. O Kobiecie (muz. / sł .J. Tioskow)
5. Blues Leżącego (muz. J. Tioskow / M. Kielak)
6. Musisz Wiedzieć (muz. J. Tioskow / sł. J. Kaczyński)
7. O Nim (muz. / sł. J. Tioskow)
8. Po Co? (muz. / sł. J. Tioskow)
9. Niespodzianka (muz. / sł. J. Tioskow)
10. Dokąd Mnie Prowadzisz? (muz. J. Tioskow / sł. J. Kaczyński)
11. Zawsze Znajdę Czas (muz. J. Tioskow /sł. J. Tioskow, M. Kielak)

+ bonus
12. Dwa Razy M (muz. M. Kisiel / sł. J. Tioskow)