TopGuitar - październik 2014

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:14.70

Październikowy numer TopGuitar stanowi kompendium wiedzy na temat podejścia do grania na gitarze. Chodzi tu nie tylko o to, żeby zrobić wrażenie na innych aspirujących muzykach, ale żeby przyćmić i pokonać ich w wyścigu do sławy, zwracając uwagę i przekonując do siebie słuchaczy, właścicieli klubów, jurorów na konkursach czy w końcu przedstawicieli wytwórni płytowej. Dlatego, oprócz samych umiejętności technicznych, które oczywiście są nieodzownym atrybutem dobrego instrumentalisty, warto zwrócić uwagę także na inne aspekty związane z graniem. Z myślą o was, naszych czytelnikach, przygotowaliśmy dziesięć przykazań, które pomogą wam stać się lepszymi gitarzystami. Podstawą do jego stworzenia były własne doświadczenia oraz wiedza, jaką podzielili się nami uznani muzycy.

 

W dodatku TopBass na okładce gości Victor Wooten, jeden z najbardziej rozchwytywanych wykładowców tegorocznej edycji Warwick Bass Camp. Muzyk ten jest niezwykle utalentowanym i poważanym w środowisku artystą, pochodzący zresztą z bardzo muzykalnej rodziny. Nie mogliśmy nie skorzystać z okazji, by z myślą o czytelnikach TopBass wypytać go o wszelkie aktualności. A na dokładkę obszerna fotorelacja z pobytu Redakcji TB i TG na Warwick Bass Camp 2014.

 

W dodatku TopStudio rozprawiamy się z tematem: jak umieszczać mikrofony przy nagrywaniu. Zarówno wybór typu mikrofonu, jak też technika związana z jego umieszczeniem mogą zostać zoptymalizowane z wykorzystaniem doświadczenia oraz po wykonaniu różnych testów. W numerze także mnóstwo okazji do zdobycia cennych nagród, w tym gitary Framus za kilkanaście tysięcy złotych oraz efektu MXR M169 Carbon Copy w limitowanej wersji, przygotowanej specjalnie na czterdziestolecie firmy MXR.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: