TopGuitar - listopad 2014 - GaleriaMuzyka.pl - internetowy sklep muzyczny

TopGuitar - listopad 2014

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:14.70

Nowa płyta Slasha „World on Fire” nagrana wespół z Mylesem Kennedym i The Conspirators robi wrażenie swoją energią. W specjalnym wywiadzie, jaki przeprowadził dla polskich gitarzystów redaktor TG Piotr Nowicki, „potwierdza się dobitnie, że sformowanie zespołu z Kennedym i sprawną sekcją było strzałem w dziesiątkę, oraz pokazuje, że lepiej od epickich projektów z kumplami i gwiazdami w tle zebrać własny, świeży i głodny grania zespół, który po prostu porządnie daje ognia w studiu i na scenie”. Slash przez lata obecności na scenie wyrósł na czołową osobowość w rockandrollowym świecie, czego dowodem jest niesłabnąca popularność wśród coraz to nowych grup odbiorców. Nie bez przypadku w rozmowie znalazł się wątek o wielopokoleniowej publiczności. „Slash swą autentycznością potrafi zjednać sobie słuchacza, nawet gdy niekoniecznie jest się przekonanym do jego stylu czy utworów” – podkreśla Piotr Nowicki.

 

Na łamach TopBassu gości kolejny tuz gitarowego świata – tym razem z przestrzeni niskich brzmień. Robert Trujillo z Metalliki dał się namówić na rozmowę podczas tegorocznej edycji Warwick Bass Camp, od kilku lat jest bowiem chyba najbardziej znanym użytkownikiem basów tej firmy. Sceniczny zwierz, którego znamy z koncertów Metalliki, poza estradą pokazuje zupełnie inną twarz – to spokojny i rzeczowy rozmówca, który ma do powiedzenia sporo ciekawych rzeczy na temat swojej muzycznej drogi. Jego rozmowę z Maćkiem Wardą polecę Wam jego własnymi słowami: „Heavy metal wybrał mnie!”.

 

W dziedzinie studyjnej po raz kolejny odwołujemy się do wskazówek opracowanych przez profesjonalistów, czyli techników firmy Shure. Tematem listopadowego wydania TopStudia jest zagadnienie łączenia mikrofonu z komputerem i szereg rozwiązań, jakie warto przemyśleć, decydując się na konkretne zakupy.

 

Na koniec niespodzianka dla wszystkich czytelników, którzy nie dołączyli dotychczas do grona naszych prenumeratorów. W listopadzie macie szansę otrzymać czarny efekt Fredric Effects Harmonic Percolator!

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: