Eska Rock: Poduszkowiec 2.0

PLATTAN GRATISY

Cena:42.99

3 dowolne płyty z tego działu możesz wybrać w gratisie przy zamówieniu słuchawek Urbanears Plattan. Aby otrzymać w gratisie 3 płyty, podczas zamawiania słuchawek Urbanears Plattan należy napisać w uwagach tytuły płyt (max. 3).

 

Poduszkowiec to autorski program Bisiora, pojawiający się od ponad 3 lat na antenie Eski ROCK. To jednocześnie międzygatunkowy system wrażliwości na doskonale brzydkie piosenki. Do sprawdzenia w każdy poniedziałek po 21.00.

 

Tym razem wszystko zaczęło się od zdjęcia. Wakacyjna chwila uchwycona aparatem wydaje się emanować ciepłem, spokojem i radosną chwilą wytchnienia. Na drugiej kompilacji przygotowanej przez Bisiora znajdziecie piosenki wpisujące się w ten schemat. Od energetycznie uruchamiających „efekt tupiącej nogi” utworów Fenech-Soler, Atlas Like, Uniqplan przez dynamiczne Biffy Clyro, Editors, Hurricane Dean. Pełne pięknej zadumy kawałki Myslovitz, Fismolla czy Ani Dąbrowskiej przytulają się do zjawiskowych piosenek The National, Vampire Weekend i Placebo.

 

Na najnowszym Poduszkowcu 2.0 obok uznanych, światowych ekip spotkacie najnowsze utwory młodych, bezczelnie zdolnych polskich zespołów. Jednym słowem zapowiada się doskonała uczta dla tych, którzy poszukują nowych doznań muzycznych i potrafią delektować się tym co już pięknie uleżało się w naszych uszach.