TopGuitar - Październik 2015

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:14.70

W październikowym TopGuitar polecamy waszej uwadze rozmowę z Alem Di Meolą – ojcem wszystkich dzisiejszych shreederów gitary elektrycznej. To, co robił jako dziewiętnastolatek w zespole Chicka Corei czy później na solowych albumach, jest dziś niedoścignionym wzorcem nie tylko melodycznym, ale również technicznym. Wywiad z nim przeprowadził Adam Palma, znany dobrze czytelnikom TopGuitar polski gitarzysta fingerstyle’owy. Spotkanie tych dwóch muzyków – pierwotnie pomyślane jako prywatna rozmowa – przerod TopGuitar polecamy waszej uwadze rozmowę z Alem Di Meolą – ojcem wszystkich dzisiejszych shreederów gitary elektrycznej. To, co robił jako dziewiętnastolatek w zespole Chicka Corei czy później na sziło się w fantastyczną pogawędkę o muzyce i dorobku artystycznym Ala Di Meoli. Polecam je waszej uwadze!

 

TopBass gości tym razem artystkę o polskich korzeniach. Olivia Anna Livki jest ambitną postacią o dość zróżnicowanych zainteresowaniach, które pozostają jednak w szerokim kręgu sztuki i twórczości. Dla nas Olivia jest przede wszystkim wielce oryginalną śpiewająca basistką i songwriterką. Jak mało która konsekwentnie realizuje swój talent, nagrywając frapujące, oryginalne kompozycje, ujawniające zarówno wysokie umiejętności wykonawcze tudzież aranżacyjne. Ona sama postrzega się także jako aktywną aktorkę i reżyserkę, ale nas interesuje muzyczna strona jej osobowości. Cieszymy, że możecie ją odkryć razem z nami w dodatku TopBass.

 

W ostatnim numerze TopStudia prezentowaliśmy darmowe programy do tworzenia muzyki na komputerze: DAW-y, edytory, efekty, sekwencery perkusyjne. W październiku przyjrzymy się najciekawszym dostępnym na rynku wtyczkom gitarowym – zarówno tym płatnym, jak i dostępnym za darmo.

 

W numerze także rozwiązanie konkursu Wakacje z TG i wyjątkowe zdjęcia, jakie w tym roku nadesłaliście do Redakcji TopGuitar. Dziękujemy za wszystkie maile oraz za olbrzymie zaangażowanie w przygotowanie konkursowych zdjęć!

 

Zapraszam do lektury

Dariusz Domański

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także: