TopGuitar - Listopad 2015 - GaleriaMuzyka.pl - internetowy sklep muzyczny

TopGuitar - Listopad 2015

International Music Press|Czasopisma muzyczne|Czasopisma muzyczne » TopGuitar - numery archiwalne

Cena:14.70

To już dziesięć lat naszej wspólnej gitarowej przygody. Pierwszy numer TopGuitar ukazał się w listopadzie 2005 roku. Z okazji dziesięciolecia naszego magazynu postanowiliśmy sprawić Wam niespodziankę i opracować zupełnie nowy wygląd magazynu! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i uprzyjemni lekturę. A o czym będziecie mogli przeczytać w listopadowym wydaniu TopGuitar?

 

The Beatles oraz ich legendarne gitary i wzmacniacze są z całą pewnością tematem bardziej lub mniej znanym każdemu gitarzyście. W bieżącym numerze publikujemy nie tylko fragmenty znanej na całym świecie książki będącej kompendium wiedzy na ten temat, ale także rozmowę z jej autorem, Andym Babiukiem. Sprawdzimy, jak krok po kroku odkrywał kolejne nieścisłości i tropił poszczególne instrumenty Beatlesów!

 

W dodatku TopBass przygotowaliśmy dla was rozmowę z Paolem Gregoletto. Jak twierdzi, wcale nie chciał dołączyć do Trivium, a teraz nagrał z zespołem jego siódmy już album. Sam mówi, że to przeznaczenie. Wierzymy. A przy okazji zapytamy go, jak to jest być tak popularnym w social mediach.

 

Nie ustajemy w wyszukiwaniu dla was ciekawych tematów – w listopadowym numerze pod lupę idą: zakupy gitarowego wzmacniacza, gitarowe aplikacje oraz perkusyjne pluginy dla muzyków nagrywających w domowym studiu.