Informacje

 • czas realizacji zamówienia


  Doręczenie przesyłki z zamówionym towarem zazwyczaj następuje w ciągu od 2 do 7 dni od złożenia zamówienia. Wpływ na ten czas ma dzień złożenia zamówienia, dostępność towaru oraz czas przygotowania towaru do wysyłki przez magazyn.

  Po otrzymaniu zamówienia potwierdzamy dostępność produktu, a informację o dacie wysyłki przesyłamy w osobnej korespondencji.

  Przesyłki kurierskie dostarcza renomowana firma kurierska UPS Polska.

 • koszty dostawy

   

  Koszt wysyłki na terenie Polski:

  Przelew na konto [zł]

  Poczta - paczka ekonomiczna: 4.10
  Poczta - paczka priorytet: 5.10
  Kurier UPS: 19.00

  Tylko prenumerata czasopism: 0.00 zł (koszt wysyłki zamówionych numerów przez cały okres prenumeraty pokrywa Wydawca)


  Płatność przy odbiorze[zł]

  Poczta - paczka ekonomiczna: 11.50 zł
  Poczta - paczka priorytet: 14.50 zł

  Kurier UPS: 25.00 zł


   

  UWAGA!

  Współpracujemy z firmą kurierską United Parcel Service (UPS), która jest największą i jednocześnie najstarszą firmą kurierską na świecie. Taka skala działania możliwa jest dzięki najnowocześniejszemu systemowi dystrybucji przesyłek obsługiwanemu przez 400 tys. wysoko kwalifikowanych pracowników UPS wspomaganych przez najbardziej zaawansowane technologicznie systemy informatyczne.

   

  Wszystko to w połączeniu z flotą składająca się z 575 samolotów (257 własnych i 315 czarterowanych) i 149.000 samochodów jest gwarancją szybkiego doręczania Państwa przesyłek przez UPS.

   

  Sklep galeriamuzyka.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

 • gwarancja


  Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie UE. Czas gwarancji każdego produktu wynosi 1 rok. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez producenta.

 • Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet

   

   

  1. Konsument ma prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego dostarczenia, bez podania przyczyny. Zwracany towar zostanie przyjęty najdalej 18 dnia od daty odstąpienia od umowy. Sklep nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika.

  2. Do przesyłki muszą być dołączone kserokopie wszystkich dokumentów, z którymi sprzęt został dostarczony do konsumenta oraz oświadczenie konsumenta o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru i formie rozliczenia.

  3. Zwrotowi nie podlegają towary zakupione na firmę.