• Dariusz Domański
    Dariusz Domański

O sklepie

 

Dzień dobry,


pozwolą Państwo, że się przedstawię: nazywam się Dariusz Domański i od roku 2005 prowadzę firmę International MUSIC Press, operatora sklepu galeriamuzyka.pl, który oworzyliśmy we wrześniu 2010 roku.

Początki mojego zainteresowania muzyką sięgają roku 1979, kiedy to po raz piewszy wziąłem do ręki gitarę. Od tego momentu moje życie zostało nierozerwalnie związane z muzyką. 

Jeszcze przed ukończeniem Akademii Muzycznej w Gdańsku podjąłem współpracę z wydawnictwem Professional Music Press Janusza Popławskiego, gdzie uczestniczyłem w tworzeniu czasopism „Gitara i Bas” oraz „Świat Gitary”, a w konsekwencji zostałem redaktorem naczelnym drugiego z nich.


W swojej karierze uczestniczyłem w ponad 100 festiwalach w kraju i za granicą jako wykonawca oraz juror. Byłem jedynym reprezentantem Polski, zaproszonym na First World Guitar Congress – największą imprezę gitarową w historii, która odbyła się w czerwcu 2004 roku w amerykańskim mieście Baltimore, gromadząc 30.000 słuchaczy. Uzyskanie doktoratu pozwoliło mi dodatkowo rozwinąć swoją działalność jako wykładowca, a moim osobistym sukcesem w tej dziedzinie jest wykształcenie do tej pory blisko tysiąca gitarzystów.


Jak Państwo widzą, gitara i muzyka to moje życie, dlatego w swoją pracę wkładam całą wiedzę i doświadczenie, jakie zdobyłem na przestrzeni lat. Obcując z magazynami wydawanymi przez International Music Press oraz naszymi stronami internetowymi, możecie być Państwo pewni wysokiej jakości świadczonych usług oraz rzetelności przekazywanych informacji. Od 2005 roku zaufały nam największe polskie firmy związane z przemysłem muzycznym, a przede wszystkim tysiące czytelników, prenumeratorów i klientów w całym kraju.


Zapraszam do udanych zakupów!

Z wyrazami szacunku,

 

Dariusz Domański 


 

Sklep galeriamuzyka.pl prowadzi firma:

International MUSIC Press

ul. Kielecka 109 C lok. 7

81-650 Gdynia

NIP: 958-001-79-66

Regon: 190750156

 

Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Numer konta: 11 1050 1764 1000 0022 9671 4641

International Music Press,

ul. Kielecka 109 C lok. 7

81-650 Gdynia

Tytuł przelewu: Zapłata za ... (tu wpisz numer zamówienia i jego datę)

 

Zobacz pozostałe nasze strony:
Strona Magazynu TopGuitar
TopGuitar.tv - telewizja dla gitarzystów
TopBass.pl - gitara basowa
Portal o wszystkim co gitarowe