Regulamin

Regulamin muzycznego sklepu internetowego galeriamuzyka.pl


Warunki ogólne, zamawiania i sprzedaży

1. Właścicielem muzycznego sklepu internetowego galeriamuzyka.pl jest firma:

International MUSIC Press
ul. Kielecka 109 C lok. 7
81-650 Gdynia
NIP: 958-001-79-66
Regon: 190750156

wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Gdyni, pod numerem 65045 dnia 2 sierpnia 2005 roku. 

2. Zamówienia na produkty umieszczone w sklepie galeriamuzyka.pl można składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem http://galeriamuzyka.pl


3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok


4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.


5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza zamówienia. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.


6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.


7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.


8. Koszty dostarczenia towaru ponosi zamawiający (nie dotyczy prenumeraty czasopism, gdzie koszty wysyłki ponosi Wydawca).


9. Ceny w muzycznym sklepie Internetowym galeriamuzyka.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku złożenia zamówienia na zakup towaru, na który wprowadzona jest błędna cena przez obsługę sklepu bądź błąd serwera, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.


10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.


11. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o wcześniejsze przesłanie e-mailem informacji, z pełnymi danymi potrzebnymi do wystawienia faktury.


12. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski.


13. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.


14. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Firmy International Music Press nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma IMP nie odbierze przesyłki.

15. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.


16. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.galeriamuzyka.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.


17. Sklep www.galeriamuzyka.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.


18. Użytkownik wypełniając formularz zamówienia w sklepie internetowym galeriamuzyka.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy IMP.

19. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:

 

 

 

 

 

 

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Numer konta: 11 1050 1764 1000 0022 9671 4641

International Music Press, 
ul. Kielecka 109 C lok. 7
81-650 Gdynia

Tytuł przelewu: Zapłata za ... (tu wpisz numer zamówienia i jego datę)Warunki reklamacji


1. Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 24 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.

2. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: 81-650 Gdynia ul. Kielecka 109 C lok. 7

3. Złożenie zamówienia w Muzycznym Sklepie Internetowym galeriamuzyka.pl oznacza akceptację postanowień regulaminu.

 

 

 

 

 

 

Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet

 

1. Konsument ma prawo do zwrotu towaru w terminie 10 dni kalendarzowych od daty jego dostarczenia, bez podania przyczyny. Zwracany towar zostanie przyjęty najdalej 14 dnia od daty odstąpienia od umowy. Sklep nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika.

2. Do przesyłki muszą być dołączone kserokopie wszystkich dokumentów, z którymi sprzęt został dostarczony do konsumenta oraz oświadczenie konsumenta o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru i formie rozliczenia.

3. Zwrotowi nie podlegają towary zakupione na firmę.